Professionaalsed tõlked

Oma rahvusvaheliste partnerite abiga pakume tõlkimist kõigist peamistest Euroopa ja levinumatest Aasia (nt hiina, türgi, hindi) ning SRÜ riikide (nt tadžiki või armeenia) keeltest ja nendesse keeltesse. Meie oma tõlgid ja toimetajad valdavad inglise, saksa, eesti, vene ja soome keelt.

Teie toote või teenuse tehniline dokumentatsioon on selle kõige tähtsamaks visiitkaardiks. Üha kasvava huvi tõttu Aasia ja SRÜ riikide ning keelte vastu oleme lisanud need keeled oma tõlkevalikusse. Pakume ka tehnilise dokumentatsiooni koostamise teenust eesti, vene või inglise keeles.

Meie erialaks on kasutusjuhendid, tootekataloogid, kodulehed, tarkvara ja kasutajaliidesed, turundustekstid, koolitusmaterjalid jms.

Kasutame tänapäevaseid tõlkimisvahendeid, mis kiirendavad tööprotsessi ning vähendavad kliendi kulutusi, kui tekstis on palju kordusi. Koostöös kliendiga kujundame terminite andmebaasi. Tõlkemäluprogrammid tagavad terminoloogia ühtsuse ja järjepidevuse.

Meil on kogemusi järgmistes valdkondades: infotehnoloogia, telekommunikatsioon, elektroonika, meditsiinitehnika, mõõtetehnika, elekter, kodumasinad, autod, majandus, turundus ja reklaam jne.

Kõik meie tõlked läbivad keelelise ja terminoloogilise kontrolli.

Please see the prices or/and contact us to learn more.